מינרלז – איפור מינרלי 100% טבעי

 

מינרלז מציגה: הגוונים הכי טרנדיים משבועות האופנה 2015 – הצבעים הבולטים ביותר השנה לעיניים וללחיים, במוצרים שנראים ומרגישים נפלא על העור. מוצרי האיפור של מינרלז מכילים תרכובות איכותיות, 100% טבעיות, המטפחות את עורך במהלך כל שעות היום. מיוצרים בישראל, מתאימים לעור רגיש, לעור בוגר ולגיל הנעורים. מתאימים לשימוש בשבת ובחג לשומרי מסורת.

צללית 14 Hazel

 

חאקי הוא השחור החדש.

שורה ארוכה של מעצבים ומותגים החליטו לאמץ את הטרנד הצבאי לאביב-קיץ 2015. החאקי נצפה גם על השטיח האדום, כצבע ניטרלי המשתלב עם כל גוון.

מינרלז מציגה - צללית Hazel בגוון ירוק חאקי, המחמיא לכל צבע עיניים ולכל גווני העור. עשויה 100% רכיבים טבעיים, ללא חומרים מלאכותיים, חומרים משמרים או חומרי בישום. מתאימה לעור רגיש ומותרת לשימוש בשבת לשומרי מסורת.

צללית 218 Flawless

הבהלה לזהב.

בגוון סופר טרנדי העונה, צבע ה Rose Gold מורכב משילוב של זהב ונחושת. התוצאה היא זהב ורדרד שמחמיא לכל גווני העור ולכל צבע עיניים.

מינרלז מציגה – צללית Flawless בגוון ורוד מטאלי מוזהב. עשויה 100% רכיבים טבעיים, ללא חומרים מלאכותיים, חומרים משמרים או חומרי בישום. מתאימה לעור רגיש ומותרת לשימוש בשבת לשומרי מסורת.

סומק 106 Love & Pride

לכבוד הקיץ שהגיע.

אקזוטי ומרענן לערב קיץ חמים, סומקLove & Pride  של מינרלז בגוון יין סנגריה כהה עם שימר עדין. מתאים לכל גווני העור, להדגשת עצמות הלחיים. עשוי 100% רכיבים טבעיים, ללא חומרים מלאכותיים, חומרים משמרים או חומרי בישום. מתאים לעור רגיש ומותר לשימוש בשבת לשומרי מסורת.

 

היילייטר 400 R U Mine

 

ויהי אור !

מינרלז מאירה לך פנים. היילייטר הוא מוצר להדגשה של עצמות הלחיים, עצם הגבה, הפינה הפנימית של העין וכל מקום אותו נרצה להאיר. למראה קורן וחיוני. מתאים לשימוש יומיומי, לכל גווני העור. עשוי 100% רכיבים טבעיים, ללא חומרים מלאכותיים, חומרים משמרים או חומרי בישום. מתאים לעור רגיש ומותר לשימוש בשבת לשומרי מסורת.